Kontakt

+420 776 220 716 (10 - 18h)

Facebook

Novinky

21.10.2014
NEJPŘÍNOSNĚJŠÍ RECENZE

Dobrý den, dnes jsem obdržela vašI zásilku s páske...

více

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Co je FlipBelt?

Co je FlipBelt?

 

Pryč jsou dny šortkám s plnými kapsami. Sportovní oblečení je módnější, funkčnější a stylovější víc než kdykoliv předtím.

Jediný problém je, že není kam dát telefon, MP3 a klíče. A to je chvíle, kdy přichází na scénu FlipBelt. Kdo by si myslel, že jednoduchý tunelový pás by mohl vyřešit jednu z největších nepříjemností a to, kam dát potřebné nezbytnosti ke cvičení?

Každý kousek je stejně stylový, módní a funkční jako dnešní sportovní oblečení, FlipBelt je navržen tak, aby vaše nezbytnosti byly stále k dispozici a přitom jste měli volné ruce. FlipBelt je vyroben ze směsi spandex-lycra vlhkost odvádějící materiál. FlipBelt sedne správně na boky. Žádné boule. Žádné poskakování.  FlipBelt lze prát v pračce a sušit v sušičce.

Aby vám věci z pásu nevypadly, stačí otočit (flip) pás (belt) dovnitř. Nyní vše, co potřebujete při výkonu, máte okolo pasu.

 

FAQ:

VEJDE SE MI DO FLIPBELTU TELEFON?

·         FlipBelt je 7,5 cm široký, v pohodě se tam vejdou všechny telefony kromě Galaxy Note 2. Máme zákazníky, kteří tvrdí, že se tam vejde, ale je to natěsno. A také máme zákazníky, kteří si i přesto FlipBelt koupili, protože na trhu opravdu není nic, kam by se Galaxy Note 2 vešel.

JAK POZNÁM SVOU VELIKOST?

Záleží na tom, co je vám pohodlnější. Mnoho běžců upřednostňuje těsnější variantu, naopak jiní zase volnější, je to opravdu na jednotlivci. 

JE FLIPBELT VODOTĚSNÝ?

·         FlipBelt není vodotěsný. Je rychlesnchnoucí a vlhkost odvádějící, takže malé množství potu odvede. Pokud nosíte FlipBelt přímo na těle, záleží jak hodně se budete potit, ale je možné, že celý pás prosákne. Voděodolný materiál je neprodyšný, proto nevhodný při nošení přímo na těle. Je doporučeno všem umístit elektroniku do plastového uzavíratelného pytlíku, předtím než ji umístí do FlipBeltu. 

JE NOŠENÍ DROBNÝCH VĚCÍ VE FLIPBELTU BEZPEČNÉ?

·         Pokud používáte a nosíte FlipBelt správně, potom je to velmi bezpečné. Drobnosti jako klíče, mince, pilulky .. je vhodné vložit do pouzdra/peněženky/kapsičky. Malé věci by se totiž mohly pohybovat a vypadnout některým z otvorů. Buďte opatrní při vkládání a vyndávání věcí z FlipBeltu. FlipBelt je navržen pro snadný přístup, ale je doporučeno si FlipBelt před činností vyzkoušet a naučit se ho dobře nasadit a vložit věci. Nezapomeňte vybrat vhodnou velikost a otočit pás dovnitř pro ještě větší bezpečnost. 

POHYBUJE SE FLIPBELT NA TĚLE?

·         Téměř všichni zákazníci jsou s FlipBeltem velmi spokojeni, že nijak neskáče a nepohybuje se. Jedná se o vyvážený pás, na kterém nevisí žádný sáček na šňůrce, což je důležité protože právě to by způsobovalo pohyb pásu na těle. Kromě toho je vyroben z poměrně velkého kusu textilie, která dobře přilne k tělu a drží. Přesto existuje malé procento tělesných typů, kterým FlipBelt skáče a jezdí nahoru a dolů, bez ohledu na to, jak se snažily. Pro tyto zákazníky doporučujeme nenosit hladké a “klouzavé” oblečení a vybrat si správnou velikost pásu.

 

Informace o výrobku a Tabulka velikostí

FlipBelt je jednoduchý, ale revoluční výrobek, vyběhnout si tzv. hands free. Je vyroben ze spandex-lycra materiálu, který lze prát v pračce. Je to jednoduchá tunelová kapsa přístupná z několika otvorů po celé délce. Otvory do pásu vložíte telefon, klíče, energetické tyčinky, platební karty, peníze prostě cokoliv co potřebujete při cvičení, běhání či jakékoli jiné sportovní či turistické aktivitě. Po té otočíte pás otvory na tělo a vše je zamknuto na svém místě. Pás nemá žádné knoflíky, zipy, patenty a proto jej jednoduše natáhnete jako kalhoty a nosíte tam kde je to pro vás nejpohodlnější. Pás se nijak nehýbe, neskáče, netlačí a velmi jednoduše se může stát, že zapomenete, že jej vůbec máte na sobě.

Jednoduché, elegantní a módní řešení pro běžce, turisty, cyklisty, cestovatele, fitness. S váhou méně než 90 gramů je FlipBelt vhodný k nošení pod oblečení, bez toho aniž bychom museli nosit peněženku. Patentováno.

FUNKCE:

·         Přístup po celém obvodu pásu

·         Uložte věci jak se vám hodí

·         Otočit a věci nevypadnou

·         Reflexní logo - 3M Quality Reflective

·         Neskáče a přitom pěkný design

·         Nikde žádné nerovnosti, které by způsobovaly nepříjemné tření

·         Lze prát v pračce a sušit v sušičce

·         Skvělé pro cestování s medikamenty  inhalátory, insulínové injekce, atd.

·         EPA Certified, zápachu odolné, odolné proti žmolkování, anti-bakteriální High Tech Poly Spandex textilie

·         Dostupné v barvách, které budou ladit s vašímm šatníkem 

Péče:

·         Prát ve studené vodě, sušit na nízkou teplotu, nechlorovaná bělidla dle potřeby

 Velikosti:o Multi-access pocket openings throughout belt

* Unisex průvodce velikostí

Belt Circumference Unstretched Obvod neroztáhnutého pásu

(cm)

minimum

****Max Obvod roztáhnutého pásu

(cm)

Circumference maximum

 

 

Pas

(cm)

Womens

 

Dámské

(eur vel.)

Mens

 

Pánské

(eur vel.)

XS XS

56-64

032-34

23-26 40-42

25” 64

33” 84

S S

66-74

2-4 36-38

26-30 44-46

26” 66

36” 91

M M

74-81

6-8 40-42

30-32 48-50

28” 71

38” 97

L L

81-89

10-12 44-46

32-36 52-54

31” 79

43” 109

XL XL

89-97

14-16 48-50

36-41 56-58

34” 86

48” 122

 

*ujistěte se, že vyberete správnou velikost podle toho, kde preferujete nosit pásek pokud v pase vyberte menší velikost, pokud na bocích po tom vyberte větší

**v závislosti na tom jak/kde nosíte rádi pásek si změřte buď pas nebo boky a změřená hodnota by měla zůstat 5 cm pod “obvod roztáhnutého pásu maximum”